EURO SYSTEM ELEKTRONIK
 Slovenčina Русский  English
O Firme


▪ 4 kanály (možnosť ovládnuť
4 rôzne zariadenia)
▪ Osvetlenie klávesnice
▪ Prevedenie „ANTIVANDAL“
▪ Plávajúci kód
▪ IP65
▪ Napájanie 9V batéria
(súčasť balenia)
▪ 1 - kanál
▪ 24V AC /DC
▪ Výstup relé 24V /2A max
▪ 868 MHZ
▪ Časovač od 1 sek do 18 hodín
▪ Prevádzkové režimy: impulz,
zapnuť/ vypnuť
▪ IP 20
▪ Rozmery:
46 mm x 46 mm x 21 mm

Každú kódovú klávesnicu je možné pomocou "masterkódu" naprogromovať až na 4 otváracie kódy. Otváracie kódy môžu byť až 8-miestne. Pomocou jedej kódovej klávesnice je možné ovládať 1 až 4 prijímače nezávisle na sebe. Každý otvárací kód aktivuje jeden vysielací kód, ktorý je na prijímačí dekódovaný. Po dekódovaní prijímač zopne relé na stanovený čas.
Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom 433/868 MHz . Na základe rádiového spojenia nie sú potrebné žiadne nákladné káblové inštalácie.
Prijímač ponúka všestranné využitie. Od bežných zariadení, ktoré vyžadujú pre ovládanie spínací impulz ( ako ovladanie garážovych brán) až po riadenie osvetlenia schodiska kde sa využíva funkcia časovač vypnutia. Zadané dáta sa nestratia ani po odpojení batérie.


Posledných 30 kusov k odberu !!!
 
 


ESE s.r.o - Euro System Elektronik vznikla v roku 1996 v Dubnici nad Váhom v priemyselnej oblasti stredného Slovenska. Spoločnosť zamestnáva cca 65-70 zamestnancov.

Od svojho vzniku úzko spolupracuje s nemeckou spoločnosťou ORION – Schaltgeräte GmbH z Kolína nad Rýnom, SRN.

Firma ORION je už 35 rokov na európskom trhu jedným z najväčších dodávateľov bezpečnostných ovládačov pohonov pre priemyselné a garážové brány, dvere a žalúzie.

Do širokého sortimentu produktov patria aj kódovacie klávesnice s priamym ovládaním dverí a garáží. Klávesnice s vyhodnocovacou elektronikou sa vyrábajú aj v bezdrátovej verzii (prenos rádiovou frekvenciou). Pre všetky tieto výrobky má spoločnosť ESE s.r.o výhradné zastúpenie na predaj v strednej a východnej Európe.

Okrem predaja sa spoločnosť ESE zaoberá aj výrobou elektroniky (osádzanie plošných spojov, zákazkových finálnych výrobkov aj
s oživením, vývojom nových riešení pri rôznorodých projektoch, vývojom nového softwaru a designu).

O kvalite ponúkaných výrobkov sa už presvedčilo veľa európskych firiem, z ktorých väčšina sa stala našimi stálymi zákazníkmi.

KONTAKT:
tel: (+421) 42 4426757
fax: (+421) 42 4426759
e-mail: ese@stonline.sk
Copyright© 2008 ESE s.r.o., Euro System Elektronik