EURO SYSTEM ELEKTRONIK
 Slovenčina Русский  English
Spolupraca
 

tel:
(+421)42 4426757-8
ICQ:402396394


Ponúkame spoluprácu distribútorom v Rusku, na Ukraine, na Balkáne a v Pobaltskych krajinách.

Pre všetky výrobky firmy ORION má spoločnosť ESE s.r.o výhradné zastúpenie na predaj v strednej a východnej Európe. Firma ORION je už 35 rokov na európskom trhu jedným z najväčších dodávateľov bezpečnostných ovládačov pohonov pre priemyselné a garážové brány, dvere a žalúzie.

Do širokého sortimentu produktov patria aj kódovacie klávesnice s priamym ovládaním dverí a garáží. Klávesnice s vyhodnocovacou elektronikou sa výrabajú aj v bezdrátovej verzii (prenos rádiovou frekvenciou).

Okrem predaja sa spoločnosť ESE zaoberá aj výrobou elektroniky (osádzanie plošných spojov, zákazkových finálnych výrobkov aj s oživením, vývojom nových riešení pri rôznorodých projektoch, vývojom nového softwaru a designu).

O kvalite ponúkaných výrobkov sa už presvedčilo veľa európskych firiem, z ktorých väčšina sa stala našimi stálymi zákazníkmi.

Ak máte záujem o naše výrobky, ponúkame vám vzájomne výhodnú spoluprácu s akoukoľvek podporou a vzájomnou výmenou informácií.

Našim odberateľom poskytujeme technickú podporu a informácie k našej produkcii.

  • Podklady pre reklamný materiál (katalóg výrobkov, reklamné a iné informačné materiály), čo skráti náklady na ich prípravu
  • vzorky produkcie
  • Zľavy
KONTAKT:
tel: (+421) 42 4426757
fax: (+421) 42 4426759
e-mail: ese@stonline.sk
Copyright© 2008 ESE s.r.o., Euro System Elektronik